kontakt

UNICAR Jerzy Mudlaff
ul. Gdyńska 100, 80-209 Tuchom
NIP: 586-188-37-13, 

REGON: 191414220

nr konta: Raiffeisen Bank 05175010220000000009552518

e-mail: justyna.mudlaff@wp.pl

tel: 500 751 332, 517 710 236

U NAS MOŻNA NEGOCJOWAĆ CENY!!!

czynne: pon-pt 9-17, sob 10-14

Pracujemy także w terenie, dlatego proszę dzwonić w celu potwierdzenia naszej obecności na placu.

 
Witamy

Domki holenderskie - sprzedaż, skup, transport

Witamy Państwa na stronie internetowej  firmy Unicar 

Nasza firma zajmuje sprzedażą domków holenderskich.

Domki holenderskie w Polsce wciąż są pewną nowością, jednak w Europie zachodniej cieszą się ogromną popularnością już od wielu, wielu lat. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim jako domki letniskowe, do celów rekreacyjnych, jednak mogą także z powodzeniem służyć jako domki mieszkalne - całoroczne. Domki holenderskie często także adaptowane są na biura lub pomieszczenia dla pracowników na budowach.

Domki holenderskie są idealnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni  działki w sposób łatwy, szybki i w najdogodniejszym dla nas czasie. Od momentu zakupu domku możemy się nim cieszyć na swojej działce w bardzo krótkim czasie, już nawet tego samego dnia.  Największą zaletą domków holenderskich jest to, że są one w pełni wyposażone w meble (zabudowa w salonie, kominek, sofy, stoły, łóżka w sypialniach, szafy, meble kuchenne), sanitariaty (toaleta, prysznic, umywalka), urządzenia kuchenne (kuchenka, lodówka, zlew, gazowy podgrzewacz wody) i wszelkie niezbędne instalacje (sanitarna, gazowa, elektryczna). Dzięki kołom manewrowym, na których stoją domki, można je w dowolny sposób ustawić na wybranym terenie, a w razie potrzeby przestawić. 

Domki holenderskie sprowadzane przez firmę Unicar pochodzą głównie od prywatnych właścicieli i są starannie wyselekcjonowane przez naszych pracowników w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu ich stan jest bardzo dobry, często wręcz idealny, a cena konkurencyjna, gdyż kupujemy je bez pośredników. Na Państwa życzenie możemy także sprowadzić domki zupełnie nowe, prosto od producenta.

Domki holenderskie - domki angielskie.

Domki holenderskie to nazwa potoczna, oferowane przez nas domki są przede wszystkim produkcji angielskiej i sprowadzamy je głównie z Anglii. Wśród naszych domków znajdziecie Państwo takie marki jak:

ABI, ATLAS, BK, CARNABY, COSALT, GALAXY, PHOENIX, TUDOR, WILLERBY, które są wiodące na rynku.

Firma Unicar oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie:

-sprzedaż używanych domków holenderskich sezonowych i całorocznych

- sprowadzanie nowych domków holenderskich na zamówienie

-transport domków holenderskich

- docieplenie domków holenderskich

© Copyright UNICAR, Wszelskie prawa zastrzeżone     /     Projekt i wykonanie: Studio Vision Design